Tribuna/Хокей/Блоги/Нефильтрованное. Не холодное/😱 Ці шведи просто божевільні: встановили рекорд ЧС з хокею, закинувши 3 шайби за 26 секунд!
Відео

😱 Ці шведи просто божевільні: встановили рекорд ЧС з хокею, закинувши 3 шайби за 26 секунд!

Головні фаворити першості?

Автор — Андрей Белик
18 травня, 16:25

На початку другого змагального тижня чемпіонату світу з хокею у топдивізіоні збірна Швеції залишається єдиною командою-учасницею першості, яка ще не втратила жодного турнірного очка.

Як Тре Крунур це роблять? Все просто – вони абсолютно неспинні у нападі і можуть накидати будь-якому супернику стільки, скільки захочуть.

У другому періоді гри з латвійцями Швеція, наприклад, мала відчутні проблеми. Втратила перевагу у дві шайби, а потім була змушена п’ять хвилин відбиватись у меншості після вилучення захисника Расмуса Даліна до кінця матчу.

Реакція? Шедевральна – вбивши штрафний час Даліна (у шведів також найкраща меншість на турнірі – вони ще взагалі жодного разу за п’ять матчів не дозволили суперникам покарати себе за вилучення), Тре Крунур закинули тричі за 26 секунд.

17 з них Фабіану Зеттерлунду з «Сан-Хосе Шаркс» вистачило для того, щоб оформити дубль:

А довершив божевільний спурт Джоель Ерікссон Ек з «Міннесоти»:

Жодних претензій до зіркового голкіпера латвійців Елвіса Мерзлікінса – його трохи підставили захисники, але й кидки у нападників з НХЛ вийшли просто чудові.

Медіаслужба IIHF стверджує, що 3 шайби за 26 секунд – новий рекорд чемпіонатів світу в елітному дивізіоні за всю історію їхнього проведення. Так Швеція перетворила 2:2 на 5:2, а до фінальної сирени закинула ще двічі (крапку, що цікаво, поставила, граючи у меншості).

Після п’яти поєдинків на ЧС у Тре Крунур – 15 набраних очок, 26 закинутих шайб у п’яти поєдинках і впевнене лідерство у групі В. До завершення основного раунду шведам залишається зіграти з французами (20 травня) та словаками (21 травня) – тож ідеальний рекорд на першій стадії чемпіонату цілком і цілком реальний.